Dieta OY ja Bestmarki Suurköökide AS alustavad koostööga

24.10.2017 | Dieta
 

Dieta OY ja Bestmarki Suurköökide AS on sõlminud koostöö lepingu, mis puudutab Dieta AS’i poolt varasemalt toimunud saali-, köögiinventari ja seadmete müügi ning hooldusteenuse jätkamist Eestis. Leping jõustub 15. novembrist 2017.a.

Kuni nimetatud kuupäevani vastutab Dieta AS kõigi seni tellitud toodete tarnete ja tellimuste eest seni toiminud moel.

Dieta AS poolt senini Eestis esindatud toodete müük, seadmete remont ja hooldus ning varaosade müük siirdub Eestis alates ülalnimetatud kuupäevast üle Bestmarki Suurköökide AS’ile, kelle kontaktid on tel. 6517 220 ja e-mail bestmark@bestmark.ee .
 
Bestmarki Suurköökide AS vastutab alates ülalnimetatud kuupäevast Dieta toodete hoolduse ja remondi eest Eestis, sealhulgas ka garantiiremont. Hoolduse, remondi ja varuosadega haakuvate probleemide korral palume võtta ühendust järgnevatel kontaktidel:  tel. 6517 220 ja e-mail bestmark@bestmark.ee .

Kuni 15. novembrini 2017.a. on võimalik Dieta AS klientidel saada hinnapakkumisi nii köögi-, saaliinventari kui ka köögiseadmete osas Dieta AS kontaktidelt. Samuti on võimalik teha Dieta AS kontaktidele hooldusväljakutseid ning tellida varuosi. Alates eelnimetatud kuupäevast tuleks pöörduda nimetatud teemadel (päringud inventari ja köögiseadmete osas ning hooldusväljakutsed) Bestmarki Suurköökide AS poole. Bestmarki Suurköökide AS –st saab teha ka järeltellimusi varem Dieta AS-st hangitud klaaside, portselani ja söögiriistade osas.

Nii Dieta AS kui ka Bestmarki Suuurköökide AS annavad endast parima, et see üleminek oleks sujuv ja kõik senised Dieta AS kliendid saaksid alates ülalnimetatud kuupäevast võimalikult head teenindust nii müügi kui ka hoolduse poolel. Kuivõrd Bestmarki Suurköökide AS on viimasel aastal märkimisväärselt kasvatanud hooldusmeeskonda ning tehnikud saavad täiendkoolituse Dieta seadmete hoolduse osas, siis usume, et suudame lahendada kõik tekkivad hooldus- ja remondiprobleemid kiiresti.